چیکار کنم عشقم دلتنگم بشه؟
    
تعداد بازدید: 374
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/12/12

آیا طرف مقابل، اخیراً از شما فاصله می گیرد؟

آیا احساس می کنید این شما هستید که همیشه دنبالش هستید؟

آیا ترس از دست دادنش دارید؟

اگر می ترسید او را از دست بدهید کمی به خودتان فکر کنید، شاید طرحواره رهاشدگی داشته باشید ولی در این مقاله ما راهکارهای قدرتمندی نشان می دهیم که باعث می شود یک مرد مجذوب و دلتنگ شما باشد.

چه مجرد باشید، چه متاهل این مقاله می تواند برای شما کارآیی داشته باشد.

دلتنگی احساسی است که به عدم حضور یک فرد در زندگی، که به نوعی به آن وابسته هستیم اطلاق می شود.

پس اولین شرط برای دلتنگ شدن یک فرد عدم حضور مداوم شما در زندگی وی است! اما آیا به این معنی است که باید ارتباط خود را قطع کنید؟ همیشه خیر!

قطع ارتباط نسخه ای است که روانشناسان برای روابطی که در مرحله خاصی قرار دارند می پیچند، اما در کل برای دلتنگ کردن یک فرد شما نباید خودتان را کامل در اختیار او قرار دهید و همیشه در دسترس باشید. بلکه باید بدانید کجا حضور پررنگ داشته باشید، کی فاصله بگیرید، چه زمانی به او نزدیک شده و تا چه حدی پیش بروید.

 

چطور یک مرد را دیوانه‌وار دلتنگ خود کنید؟

 

راه‌های ارتباطی را محدود کنید

اگر همیشه در دسترس باشید، بعید است که عشقتان دلتنگتان بشود. البته قبول داریم که از صمیم قلب دوست دارید که همیشه با او در ارتباط باشید. اما اگر واقعاً می‌خواهید که او دلتنگتان بشود، باید فرصتی را برای دلتنگ شدن ایجاد کنید. البته منظورمان این نیست که رابطه‌تان را سرد و کمرنگ کنید یا امنیت رابطه‌تان را بهم بریزید، فقط همیشه دردسترس نباشید.اگر شما همیشه شروع کننده ی مکالمه باشید، همیشه شما تماس بگیرید و مدام او را کنترل کنید فرصتی برای دلتنگی به او نمی دهید.

 

با دوستانتان معاشرت کنید

با دوستانتان معاشرت کنید و بعضی از اوقات روزتان را به تفریح با دوستان یا خانواده اختصاص دهید. بسیار مهم است که او متوجه شود که بدون او هم می‌توانید خوش باشید.

 

خودتان باشید

 صرفاً به دلیل نگه داشتن عشقتان به تظاهر رو نیاورید و وانمود نکنید که شخصیت دیگری دارید. خود استثنائی و منحصربه فردی را خلق کنید که مرد مورد علاقه‌تان عاشقش شود و نتواند در برابر آن مقاومت کند. به عبارت دیگر به بانویی مهربان، قوی و مستقل تبدیل شوید. وقتی در کنار عشقتان هستید، دیوانه‌بازی دربیاورید، راحت و خودمانی رفتار کنید و در کنار هم خوش بگذرانید. کدام پسر عاقلی می‌تواند در برابر چنین شخصیتی مقاومت کند؟ وقتی از هم دور هستید، ممکن است او شما را با دخترهای دیگر مقایسه کند و متوجه شود که شما چقدر زیبا و خاص هستید. به علاوه وقتی کنار هم نیستید، او دلش بیشتر برایتان تنگ می‌شود، چون می‌داند که شما همان نیمه گمشده‌اش هستید.

 

فراموش نشدنی باشید

گام نخست این است که دختری باشید که ارزش دلتنگ شدن داشته باشد. می‌دانید چقدر فوق‌العاده هستید؟ اگر از ارزش خودتان اطلاع نداشته باشید، مطمئن باشید که هیچ مردی قدرتان را نخواهد دانست. باید خود بی‌نظیرتان را به نمایش بگذارید و بهترین نسخه از خودتان را نشان بدهید. به تمام جنبه‌های شخصیت و زندگی خودتان عشق بورزید تا مرد مورد علاقه‌تان هم عاشقتان شود. از ته دل بخندید، از صمیم قلب عشق بورزید و آنچه را که برای شادی و خوشبختی به آن نیاز دارید، برای خودتان فراهم کنید. وقتی خودتان باشید و به تنهایی از زندگی لذت ببرید، بعید است که مردی بتواند نادیده‌تان بگیرد. اگر ضعف‌هایی در رفتار یا شخصیت‌تان احساس می‌کنید، برای اصلاح آن وقت بگذارید و ویژگی‌های مثبت‌تان را ارتقا دهید. به این ترتیب وقتی می‌خواهید با خودتان خلوت کنید، او بی‌تابانه مشتاق است که بیشتر در کنارتان باشد. خودتان را گول نزنید که برای خوشبخت شدن در زندگی به فرد دیگری نیاز دارید. شاد باشید و خوشبختیتان را به وجود دیگری گره نزنید تا او وقتی در کنارش نیستید، دلش برایتان تنگ شود

 

 

وقتی به کمکتان نیاز دارد، به دادش برسید

یک مرد قبل از آن که سراپا عاشقتان بشود، اول باید در کنارتان احساس امنیت کند. اعتماد مولفه‌ای حیاتی برای پایدار ماندن رابطه است. اگر به هم اعتماد نداشته باشید، رابطه‌تان را بر روی شالوده‌ای دروغی بنا خواهید کرد که هر لحظه ممکن است فروبپاشد. یکی از بهترین روش‌ها برای جلب اعتماد عشقتان این است که به او ثابت کنید که می‌تواند رویتان حساب کند. وقتی کارتان را رها می‌کنید تا به عشقتان که به دردسر افتاده است، کمک کنید، به او ثابت می‌کنید که چه جایگاه بالایی در اولویت‌هایتان دارد. همچنین گوش دادن به درد و دل‌های عشقتان درباره مشکلات زندگیش بدون آن که مدام حرفش را قطع کنید و نظر بدهید، نیز برای جلب اعتماد و توجه او مفید است.

همچنین باید به او ثابت کنید که وقتی در کنارتان است، نیازی نیست که در لاک دفاعی فروبرود و مراقب رفتارش باشد. به عشقتان نشان بدهید که رابطه‌تان برایتان اهمیت دارد و متعهد هستید که در موقع لزوم به دادش برسید. اثبات این عشق و اهمیت زیبا است و موضوعی نیست که هیچ مردی بتواند به راحتی از کنارش بگذرد.

 

بگذارید به حال خودش باشد

یک راه مطمئن برای دلتنگ کردن عشقتان این است که فضا و زمانی را که او و خودتان به آن نیاز دارید، در اختیارش بگذارید. شاید دوست داشته باشید که تمام ساعات بیداریتان را در کنار مرد رویاهایتان باشید، اما واقعیت این است که باید کمی هم تنها باشید و به امور شخصی خودتان برسید. هرچه بیشتر از هم دور باشید، علاقه هر دو نفرتان به بودن در کنار یکدیگر بیشتر می‌شود. اگر فضایی را که عشقتان به آن نیاز دارد، در اختیارش بگذارید، او نیز به حریم خصوصیتان احترام خواهد گذاشت. حالش را بپرسید و با او در تماس باشید، اما کلافه‌اش نکنید و به او فشار نیاورید. کاری کنید که عشقتان کمی هم از قوه تخیلش استفاده کند و مراقب باشید که همواره دلیلی وجود داشته باشد که او درباره‌تان کنجکاو شود و با شما تماس بگیرد.

 

بیش از حد سعی نکنید

یکی از ثابت شده‌ترین توصیه‌هایی که برای موفقیت در رابطه می‌توانیم به شما بکنیم، این است که بیش از حد سعی نکنید. اگر زیاده‌روی کنید، او را از خودتان فراری می‌دهید. دوام رابطه‌تان نباید وابسته به تلاش‌های بیش از حد باشد، رابطه‌تان باید به خاطر عشقی که به هم دارید، زنده بماند. اگر مجبور باشید که خودتان را به آب و آتش بزنید تا او دلش برایتان تنگ بشود، نتیجه عکس خواهید گرفت. اوضاع به هم می‌ریزد و او از شما بیزار می‌شود.

 

خودتان را به علایقش علاقه‌مند نشان بدهید

وقتی او درباره موضوعی که برایش مهم است، حرف می‌زند، به دقت به حرف‌هایش گوش بدهید و از او سوال‌های مرتبط بپرسید. گفته‌هایش را به خاطر بسپارید. حتی اگر به موضوع بحث علاقه‌ای ندارید، تمایل خودتان را برای یادگیری به عشقتان نشان بدهید؛ از کجا معلوم شاید شما هم در نهایت به موضوع علاقه‌مند شدید. حتی اگر هم اشتیاقی برای انجام دادن کارهای مورد علاقه عشقتان پیدا نکنید، با پذیرش علائقش به او ثابت می‌کنید که اهمیت او برایتان بیشتر از این است که فقط هر کاری خودتان دوست دارید، انجام بدهید.

به عنوان مثال اگر او درباره خواننده محبوبش صحبت کرد، از او بپرسید که به نظرش بهترین آهنگ این خواننده کدام است. حتی اگر طرفدار موسیقی سنتی هستید، آماده گفتگو درباره موسیقی پاپ باشید. اگر رابطه‌تان قوی‌تر شد، می‌توانید با خریدن بلیط کنسرت خواننده محبوبش غافلگیرش کنید. شاید خودتان از این کنسرت لذت نبرید، اما مطمئن باشید که او قدردانتان خواهد بود که به خاطرش این کنسرت را تحمل کرده‌اید. البته ناگفته نماند که علاقه نشان دادن به علائق یکدیگر جاده‌ای دوطرفه است. مراقب باشید این از خودگذشتگی‌ها را برای مردی انجام بدهید که او نیز با خوشحالی حاضر است، این کار را برایتان بکند

 

 

از   8   رای
2.92

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.