مینی دوره مقدمات عاشقی

"به خودتان عشق بورزید تا همه چیز برایتان مهیا شود"

طراحی یک زندگی زیبا، با عشق ورزی به خود آغاز می شود.اگر می خواهید یک زندگی رمانتیک مادام العمر داشته باشید، اگر می خواهید از افراد مهم زندگی تان مراقبت کنید، اگر می خواهید یک رابطه عاشقانه پایدار داشته باشید، ابتدا باید خودتان را دوست بدارید! در واقع برای انجام هرکاری در این دنیا اول باید خودتان را دوست داشته باشید.

"عشق"زیباترین و بهترین هدیه ای ست که می توانیم به خودمان بدهیم!

چرا بجای احساساتی مانند خشم،تنفر،ترس و ...،عشق را انتخاب نکنیم؟انتخابی عالی و نورانی که درون خود ماست و قدرت شفابخشی دارد.عشق ما را برای زندگی مشتاق تر، و زندگی ما را زیباتر میکند.

وقتی بیاموزیم خودمان را دوست داشته باشیم و به قدرت بزرگ درونمان اعتماد کنیم موجبات پیشرفت در زندگی برایمان فراهم می شود و از یک انسان قربانی به انسانی پیروز تبدیل می شویم.

عشق به خود همچنین می‌تواند منجر به بهبود روابط شود. این ایده که قبل از عشق به دیگران، فرد باید "عشق به خود" را تمرین کند، ایده‌ای است که مورد قبول بسیاری از روانشناسان است و تحقیقات زیادی نشان داده که تمرین خود دوستی و مهربانی به خود، باعث بهبود روابط نیز می‌شود. افرادی که نسبت به خود، شفقت و عشق دارند، معمولاً در روابطشان نیز احساس بهتر و خوشبختی بیشتری دارند و بنابراین ممکن است بهتر بتوانند نیازها و عقاید خود را مطرح کنند. بعلاوه، کسانی که اول یاد می‌گیرند چگونه عاشق خود باشند، بهتر می توانند به دیگران عشق و مهربانی بورزند، زیرا با توانایی مراقبت و عشق به خود، شخص ظرفیت و تجربه بیشتری برای دوست داشتن و مراقبت از دیگران خواهد داشت.

ینابراین تصمیم گرفته ایم این مینی دوره را برای شما تدارک ببینیم تا بتوانید مقدمات عاشقی را در خود ایجاد کنید.امید است از این مینی دوره ی رایگان نهایت استفاده را ببرید.

"گروه زندگی مثبت"

 

مینی دوره مقدمات عاشقی-پادکست اول-دانلود کنید

 

مینی دوره مقدمات عاشقی-پادکست دوم-دانلود کنید

 

مینی دوره مقدمات عاشقی-پادکست سوم-دانلود کنید

 

مینی دوره مقدمات عاشقی-پادکست چهارم-دانلود کنید

 

مینی دوره مقدمات عاشقی-پادکست پنجم-دانلود کنید