راز ماندگاری و تداوم روابط عاشقانه
    
تعداد بازدید: 680
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/11/25

پایداری و زنده نگه داشتن احساسات عاشقانه و روابط عاطفی یکی از مسائلی است که باعث افزایش سطح کیفیت زندگی افراد می شود.

بخش بزرگی از زندگی مطلوب و همچنین رضایت ما از زندگی در گرو داشتن روابط عاطفی سالم و پایدار است. اما چطور می توان یک رابطه ی عاطفی را سرزنده و پایدار نگه داشت؟

آیا شما نحوه مراقبت و مدیریت یک رابطه عاطفی را می دانید؟ آیا در این زمینه آموزش دیده اید و یا اطلاعاتی دارید؟

یکی از مهم ترین خواسته های افراد، زنده نگه داشتن روابط عاشقانه است، و در این میان توانایی ها و مهارت های ارتباطی مهم ترین عنصر برای زنده نگه داشتن احساسات عاشقانه در یک رابطه است.

مطمئنا همه از فواید یک رابطه ی خوب، کم و بیش می دانیم اما سوال مهم چگونگی حفظ آن است.

در ادامه رازهای تداوم و ماندگاری روابط عاشقانه را با شما درمیان می گذاریم، امید است که مورد استفاده شما دوستان عزیز گروه زندگی مثبت قرار گیرد.

 

 

🔅صادق باشید و همدیگر را در احساساتتان سهیم کنید

یک رابطه ی خوب بر پایه صداقت و احترام بنا می شود. صداقت عنصری ضروری برای یک رابطه عاشقانه است.

از خودتان بگویید، از آرزوهایتان صحبت کنید، اگر در موضوعی دیدگاه متفاوتی داشتید، با صمیمیت به نظرات هم احترام بگذارید.

 

🔅همیشه به طرف مقابل برای بودن در کنارتان حق انتخاب بدهید.

اون نیز حق دارد که‌انتخاب کند تا چه زمانی بخواهد با شما باشد، اگر از روی اجبار باشد قطعا قلب او برای شما نخواهد بود.زمانی که بداند برای بودن در کنار شما حق انتخاب دارد، تا زمان زیادی برای ماندن، انرژی و شور و اشتیاق دارد و از رابطه فرار نمی کند، زیرا اگر کمی احساس اسارت کند، پا به فرار می گذارد.

 

🔅جوری باشید که قبل از آنکه پارتنرش باشید، شما را رفیق خودش بداند و در کنار شما احساس آرامش داشته باشد، اجازه دهید در کنار شما، خود خودش باشد، با تمام نقاط ضعفی که دارد او را بپذیرید،قضاوتش نکنید، به دنبال تغییر دادن یکدیگر نباشید.

وقتی جرات بیان خودش را داشته باشد و بتواند بدون قضاوت و کنترل حرف های خود را بزند و با شما راحت باشد، شما را ترک نخواهد کرد.


 اگر شما نیز قصد دارید رابطه عاشقانه خود را بهبود ببخشید و آن را ماندگار و پایدار کنید می توانید در دوره جذب فرد و رابطه ی دلخواه شرکت کنید.

برای آشنایی بیشتر با این دوره اینجا کلیک کنید


 🔅توانایی های پارتنرتان را تحسین کنید و در جستجوی چیزهای کوچک باشید.برای مثال: صبور بودنت مرا تحت تاثیر قرار می دهد. چه دست پخت خوبی داری و ...

افکار و احساسات مثبتی که بر روی عزت نفس پارتنرتان تاثیر می گذارد را مطرح کنید.

 

 🔅به او بگویید دوستت دارم! وقتی به چشمان پارتنرتان نگاه کنید و بگویید دوستت دارم، مغز ماده ای به نام اکسی توسین که به هورمون عشق معروف است، ترشح می کند، ماده ای که در تحکیم یک رابطه عاشقانه بسیار موثر است.

اگر دوست داشتن و عشق شما بی قید و شرط باشد و از روی نیاز و احتیاج نباشد و به مرور این عشق را به او ابراز و ثابت کنید، مطمئن باشید همیشه در کنار شما می ماند، زیرا انسان ها به دنبال کسانی هستند که عشقشان واقعی است و از روی احساس نیاز و وابستگی نیست.

 

🔅 شنونده ی خوبی باشید و همراه و همدل پارتنرتان باشید. با آرامش و صبر به حرف های پارتنرتان گوش جان بسپارید و به نیاز پارتنرتان برای صحبت کردن اهمیت دهید. 

 

🔅از وابسته شدن خودداری کنید.مستقل بودن به این معناست که درک کنید هریک از شما سرگرمی و تعهدات خود را دارید و چسبیدن به طرف مقابل یک اشتباه است.

در پی رشد خود باشید و آرامش را در خودتان ایجاد کنید که برای شخص مقابل نیز مامن آرامش و عشق باشید و کعبه ی آمال و آرزوهایش شوید.بدین گونه به قلبش راه پیدا کنید و ماندگار شوید.

 

ایجاد یک رابطه عاشقانه و از آن مهم تر زنده نگه داشتن این عشق و رابطه، یک هنر است که هرکدام از ما باید علم رسیدن به این هنر را فراگیریم.

در کنار فراگیری این علم، لازم است بر روی رشد شخصیت خود نیز کار کرده و آن را ارتقا دهیم که این کار با خودشناسی و پاکسازی امکان پذیر است.

 

در کدام زمینه می توانیم به شما کمک کنیم؟ 

 

    عشقم بهم پیشنهاد ازدواج بده    

 

   میخوام برای عشقم جذاب بمونم  

 

    میخوام  رابطه ام  رو پایدار  کنم    

 

    میخوام عشقم به زندگیم برگرده      

 

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane سارا     28/11/1400
عالی بود 👌💙