چرا فرزندان ناخواسته در بزرگسالی در روابطشان طرد میشوند؟
    
تعداد بازدید: 748
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/10/7

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که فکر می کنند، جنین ها چیزی متوجه نمی شوند و تنها تکه ای گوشت هستند، اما باید بدانید که نه تنها متوجه می شوند بلکه حتی بیشتر از شما، همه چیز را احساس میکنند و از همان زمان شروع به باورسازی میکنند.حال تصور کنید اگر فرزندی ناخواسته باشد، چه باورهایی در ذهنش شکل میگیرد؟ و این باورها چه تاثیری در زندگی اش دارند؟

می دانید  که ناخوداگاه ما ۹۰ درصد از ذهن ما را تشکیل می دهد و از همان زمان جنینی همه چیز را ثبت و ضبط میکند و براساس آن داده ها، باورها و الگوهای ذهنی ما شکل میگیرند.شاید هرچه بزرگتر شویم، چیز زیادی از آن زمان به یاد نیاوریم اما باورها و الگوهایی که در ذهن ما نقش بسته اند، همچنان همراه ما هستند و زندگی ما براساس آنها رقم می خورد. اما درذهن یک فرزند ناخواسته چه چیزهایی ثبت می شود و چه الگوهایی نقش می بندد؟

فرزندی که در زمان نامناسب به دنیا می آید یا والدین آنها قصد بچه دار شدن نداشته اند و یا جنس مخالف آن بچه را میخواستند چه ارتعاشی، چه احساسی از والدینش دریافت میکند؟ قطعا حس دوست داشتنی بودن نخواهد بود!

 

 

یا فرزندانی که با مشکلات مادرزادی به دنیا آمده اند و یا زشت بوده اند و انها را دوست نداشتند و نخواستند چه الگوها و باورهایی در ذهنش ثبت می شود؟ قطعا باور ارزشمند بودن را ندارد!

همانطور که گفتیم یک انسان از همان دوران جنینی همه چیز را حس میکند و شروع به باورسازی میکند، فرزند ناخواسته نیز همه این احساسات را که والدینش او را نخواسته اند، یا قصد سقط کردنش را داشته اند و یا پدرش از اینکه نوزاد دختر بوده، ناراحت است را حس میکند و در ناخوداگاهش ثبت می شوند.در چنین فرزندانی تله های طردشدگی و بی ارزشی ایجاد می شود. آنها احساس شرم و گناه میکنند، احساس میکنند وجودشان اضافی است و ارزشی ندارند و مدام خود را به سمت قربانی بودن می برند، زیرا اصلی ترین و مهم ترین اعضای خانواده که والدین هستند، آنها را نخواستند.


 بیشتر بخوانید🔻

🔹️تله های زندگی یا طرحواره ها


 به همین خاطر اکثر فرزندان ناخواسته در بزرگسالی، بارها از جانب پارتنر خود یا دوستان و ... طرد شدن را تجربه میکنند.زیرا در دام تله ها می افتند.

اما خبرخوب این است که این الگوهای ذهنی قابل تغییر هستند، اکثر کسانی که در مسیر خودشناسی و پاکسازی وارد می شوند و مسائل خود را ریشه یابی میکنند، می توانند به داده هایی که در ناخوداگاهشان ثبت شده و باعث شکل گیری الگوهای ذهنی شان شده است، دست پیدا کنند و آنها را از ذهن خود پاکسازی و رها کنند و الگوهای ذهنی خود را تغییر دهند.


 خودشناسی و پاکسازی

را با دوره جذب فرد و رابطه دلخواه یاد بگیریم 


 


 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.