نشانه های بالا رفتن سطح ارتعاش
    
تعداد بازدید: 1905
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/9/25

جهان از ارتعاش و انرژی ساخته شده است و متناسب با انرژی و ارتعاش شما، پاسخگوی شما می باشدو اتفاقات خوب یا بدی که جذب می کنید، پاسخ جهان به ارتعاش شما می باشد.پس طبیعتا اگر اتفاقات خوب می خواهید نیاز است سطح ارتعاش خود را بالا ببرید.

اما از کجا بدانیم که در مسیر تغییر ارتعاش قرار گرفته ایم؟ نشانه های بالابودن ارتعاش چیست؟

 

هنگامی که احساس خوبی داشته باشیم و افراد مثبتی را به زندگی مان جذب کنیم و همچنین تصمیمات مناسبی برای زندگی خود بگیریم،نشان دهنده ی این است که سطح ارتعاش بالایی را تجربه می کنیم.

اما علاوه براین، نشانه های دیگری وجود دارد که نشان می دهد ارتعاش ما در حال افزایش می باشد.

🔅تغییر علاقه

وقتی ارتعاش شما بالا می رود، به یکباره متوجه می شوید علایق شما کاملا تغییر کرده است، بطور مثال اگر قبلا عاشق رنگ خاصی بوده اید و به تازگی عاشق رنگ دیگری شده اید، یا قبلا عاشق ماشین خاصی بوده اید و حال ماشین دیگری را می پسندید می تواند از نشانه های تغییر ارتعاش باشد.

🔅 مراقبت زیاد

وقتی سطح انرژی شما بالا می رود، ناگهان متوجه می شوید که بیشتر مراقب جسم خودتان می باشید، مثلا اگر سیگار میکشید، به یکباره نیازتان به سیگار کم می شود و یا بیشتر مراقب تغذیه خود می شوید و کلا نسبت به قبل بیشتر مراقب خود هستید.


 برای دریافت تمرینات خویشتن دوستی و افزایش سطح ارتعاش خود

اینجا کلیک کنید


 🔅عشق را عمیقا حس میکنید

با بالارفتن سطح ارتعاشتان، چاکرای قلب شما بازشدگی بیشتری دارد و جریان انرژی بیشتری دریافت می کند و عشق بی قید و شرط را بیشتر تجربه میکنید.

🔅همراهی برکت

ارتعاش بالا با برکت و فراوانی همراه است، زمانی که شما سطح ارتعاش بالاتری دارید مدام خبرهای خوش و مثبت به شما می رسد، هرجا که بروید اتفاقات مثبت را جذب میکنید و به هرطرف که بنگرید خیر و برکت و فراوانی را می بینید.

🔅مورد توجه و نگاه دیگران قرار می گیرید

با افزایش ارتعاش، هاله انرژی اطراف شما بزرگتر می شود و دنیا توجه بیشتری به شما نشان می دهد و به طور کلی کاریزمای شما بیش از پیش خواهد بود و توجه و عشق بیشتری از اطرافیان دریافت میکنید.


 برای بالابردن سطح ارتعاش خود و جذب عشق بیشتر

اینجا کلیک کنید


 🔅احساس گرما در اطراف معده

با بالارفتن سطح ارتعاش، در نواحی معده که مرکز جسم شما می باشد، یک احساس گرما و یا گاها چرخش انرژی را احساس میکنید که این احساس گرما بقدری نیرومند است که شما را به حرکت وامیدارد و دائما احساس شادی میکنید.

🔅بیدار شدن در نیمه شب

ساعات ۲ تا ۴ و برای برخی افراد ۳ تا ۵، زمان طلایی می باشد و اگر ارتعاش شما بالا باشد، کائنات شما را در این زمان بیدار میکند تا از انرژی بالای خود استفاده کرده و دستور خلق آرزوهای خود را به کائنات ارسال کنید‌.

 

 

🔅نیاز کمتر به خواب و استراحت 

در سطح ارتعاش بالا، نیاز شما به خواب و استراحت کمتر می شود و به ندرت احساس خستگی دارید، از طرفی هرچقدر احساس نیاز بیشتری به خواب داشته باشید و مدام احساس خستگی کنید نشان از پایین آمدن ارتعاش شماست

🔅اثرگذاری شما بر دیگران افزایش می یابد

زمانی که سطح ارتعاش شما بالا می رود،به جای دریافت انرژی از دیگران شروع به تابش انرژی های خود به اطراف میکنید  و زمانی که به یک محیط وارد می شوید به طور قابل توجهی بر انسان های اطراف خود تاثیر می گذارید.

از   9   رای
8.6

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.