چرا نمی توانم فرد دلخواهم را جذب کنم؟
    
تعداد بازدید: 795
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/9/18

همه ی انسانهای حاضر در این سیاره ی خاکی تمایل به جذب عشق و داشتن رابطه ای عالی با فرد دلخواهشان دارند اما گاهی بعضی از افراد هرچه تلاش می کنند، نمی توانند فرد دلخواهشان را جذب کنند. آیا می دانید چرا؟

اگر شما نیز می خواهید بدانید چه عواملی مانع جذب فرد مورد علاقه تان می شوند این مقاله رو بخوانید.

 

یکی از مهم ترین و جذاب ترین موضوعات در دوره های قانون جذب" جذب فرد دلخواه" می باشد اما عواملی وجود دارد که اگر به آنها توجه نکنید و خود را تغییر ندهید، نمی توانید عشق و فرد دلخواهتان را جذب کنید.

اولین مانع، فقدان عشق به خود می باشد

اگر شما شخصی باشید که خود را لایق دریافت عشق ندانید و همواره بخشنده و دهنده ی عشق باشید و نه گیرنده ی آن، جریان عشق را به سمت خود مسدود می سازید.

بسیار مهم است که خودتان از جنس عشق باشید تا عشق دریافت کنید، چرا که شما چیزی را که می خواهید جذب نمیکنید، بلکه چیزی که هستید را جذب میکنید و یکی از راه های عشق بودن، این است که راه های دریافت عشق را باز نگه دارید.

بعنوان مثال اگر شخصی باشید که همیشه به دیگران هدیه میدهید و کمک میکنید اما زمانی که خودتان نیاز به کمک دارید، از دیگران کمک نمیخواهید و به تنهایی از پس آن برمی آیید، بدانید که جریان محبت را به سوی خود مسدود کرده اید.

اگر برای خودتان ارزش قائل نیستید و خود را لایق دریافت عشق و محبت نمی دانید باتکرار عبارات تاکیدی عشق ورزی به خود و انجام تمریناتی که ذهن شما را برای دریافت عشق بیشتر، برنامه ریزی میکنند، عشق ورزی به خود را تقویت کنید. 


 برای دریافت تمرینات خویشتن دوستی

اینجا کلیک کنید


 دومین مانع، وجود یکسری ترس ها و الگوهای و باورهای ذهنی محدودکننده می باشد.

آیا زمانی که به جذب عشق فکر میکنید باور دارید که این اتفاق بیفتد یا افکاری به ذهنتان می آید که شک و تردیدو ترس های شما را نشان می دهد؟

مثلا " نکنه از من خوشش نیاد، نکنه یکی دیگه رو دوست داشته باشه، نکنه من براش دوست داشتنی نباشم و.."

و یا خاطرات و روابط شکست خورده ی قبل مدام در ذهنتان مرور می شوند و از عشق ترسیده اید؟

اگر چنین باشد جذب عشق برایتان سخت می شود، زیرا همه ی این موارد ریشه در ترس دارند و ترس در مقیاس فرکانس های احساسی، پایین ترین فرکانس را دارد.

این ترس ها و الگوها و باورهای محدودکننده که ریشه در برنامه ریزی های ذهنی قدیمی مخصوصا در زمان کودکی شما دارند،و همچنین انرژی های منفی خاطرات تلخ گذشته، مانع از رسیدن شما به عشق و فرد دلخواهتان می شود و نیاز است که آنها را پاکسازی کرده و درون خود را شفا دهید.وگرنه افرادی را جذب میکنید که برای شفابخشی وارد زندگی شما می شوند و یا چرخه تکراری گذشته برایتان تکرار می شود.

پس به عقب برگردید و انرژی منفی تجربیات تلخ گذشته را پاکسازی کرده و خود و افراد مرتبط با گذشته خود را ببخشید و درون خود را شفا دهید.


 برای پاکسازی این انرژی ها و خاطرات تلخ گذشته

اینجا کلیک کنید


 مانع دیگر ناهماهنگی ارتعاشی است.

ناهماهنگی ارتعاشی یعنی شما نمی دانید دقیقا چه می خواهید و برای خواسته ی خود دچار شک و تردید هستید.مثلا  شما فرد ایده ال خود را در ذهنتان دارید اما گاهی یک شخص دیگر را میبینید و دچار شک می شوید که کدام شخص را می خواهید!

برای آنکه به هماهنگی برسید باید از خود و خواسته هایتان شناخت حاصل کنید، باید ذهن خود را از حواس پرتی ها، برنامه ریزی های ذهنی و باید و نبایدهای دیگران دورکنید و تنها خود و اعماق درون خود را ببینید و از خود بپرسید واقعا چه می خواهید؟

زمانی که همه انرژی شما در یک جهت متمرکز شود به مرور نتیجه را خواهید دید!

 

 

یکی دیگر از موانع اقدام نکردن است

هیچ گاه تلاش ذهنی به تنهایی کافی نیست و لازم است در کنار شفا دادن درون و هماهنگی ارتعاشی با خواسته ی خود،  اصول و سواد رابطه را کسب کنید و خود را برای داشتن یک رابطه ی عاطفی عالی مهیا و اماده کنید.

آیا اعتماد بنفس لازم برای صحبت کردن دارید؟ آیا اصول یک رابطه را می دانید؟ آیا مهارت ارتباط برقرار کردن و مدیریت رابطه را دارید؟

اگر از رابطه و ویژگی های آن چیزی نمی دانید بهتر است همین حالا اقدام کنید و مهارت لازم را کسب کنید.

و مانع آخر وابستگی و عدم رهایی است

اگر شخصی در حال تلاش کردن به فرد دلخواهش می باشد اما مدام می گوید: بدون آن شخص چطور به زندگی ام ادامه دهم، یا این همه تلاش کی نتیجه می دهد و یا خود را بدون او کامل نمی بیند، در حال ارسال ارتعاش نیاز و وابستگی به کائنات می باشد.

پس مواظب باشید تلاش شما همراه با حس نیاز و وابستگی نباشد. بلکه این احساس را داشته باشید که به تنهایی و به خودی خود، موجودی کامل هستید و خواستن شما از روی وابستگی و نیاز نیست.

زمانی که وجودتان سرشار از عشق باشد، ارتعاشتان عشق باشد قطعا عشق را به زندگیتان جذب میکنید.

 

از   9   رای
4.9

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.