با تغییر الگوهای ذهنی تان، بیماری جسمی خود را درمان کنید
    
تعداد بازدید: 983
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/8/25

درد روحی یا جسمی، فرقی ندارد! باید بدانید که جسم و روح ما از هم جدا نیستند و بر هم اثر میگذارند، درد و ناراحتی هرکدام در دیگری متجلی می شود.

چه بسیار افرادی که از بیماری های جسمی رنج می برند و به دنبال درمان بیماری جسمی خود هستند، غافل از آنکه ریشه بیماری آنها در روح و روان فرد پنهان شده است.

بیماری حقیقت ندارد، بیماری از ذهن است،از ذهن بیمار است.

طبیعت انسان سالم بودن، ثروتمند بودن و شاد بودن است. این افکار،احساسات و الگوهای ذهنی ماست که می تواند مانع این جریان طبیعی شود.یادتان باشد که تاریکی وجود ندارد، بلکه تاریکی در نبود نور ایجاد می شود.به همین صورت بیماری نیز وجود ندارد و بیماری تنها در اثر مسدود شدن جریان سلامتی ایجاد می شود و این خبر خوبی است.

چرا که شما می توانید به راحتی روی سلامت خود کنترل داشته باشید و هر زمان که اراده کنید و تصمیم بگیرید بیماری خود را درمان کنید و جریان سلامتی را بار دیگر برقرار سازید.

خانم لوئیز هِی،نویسنده ی کتاب شفای زندگی در کتابش می گوید  بیماری را خود ما در تن خویش می آفرینیم، تن ما، مانند هر چیز دیگر زندگی، بازتاب اندیشه ها و اعتقادات درونی ماست و علت هربیماری از افکار، احساسات و الگوهای ذهنی ما نشات می گیرد. زمانی که افکار و احساسات منفی ما زیاد می شوند، از بدن احساسی و ذهنی ما خارج شده و بر روی جسم ما اثر می گذارند.

این موضوع از نظر علمی نیز ثابت شده است و شما می بینید که همه بیماری ها ریشه ی عصبی و ذهنی دارند.

برای آنکه بتوانید از بیماری جسمی خود رهایی یابید، ابتدا باید به ذهن و افکار خود رجوع کنید و نسبت به خود و افکار و احساساتتان شناخت حاصل کنید تا علت آن را بیابید. سپس این احساسات و افکار را پاکسازی کنید تا علاوه برآنکه ذهن شما در آرامش قرار گیرد، جسم شما نیز بیماری را رها کند.

درواقع جسم شما با بیمار شدن یا درد کشیدن به شما نشان می دهد که نیاز به تغییر افکار و احساسات خود دارید و راهنمای خوبی برای تغییر و  بهتر شدن شما در مسیر زندگی می باشد.

 

 

در ادامه چندمورد از افکار و الگوهای ذهنی که باعث ایجاد بیماری در بدن می شوند را بیان میکنیم تا ببینید بیماری ها ترسناک نیستند و با شناسایی عوامل و ریشه ها می توان آنها را درمان کرد.

میگرن: میگرن را کسانی می آفرینند که می خواهند کامل و بی نقص باشند و خود را در فشار شدیدی قرار می دهند.میگرن ناشی از خشم شدید سرکوب شده است.

ریزش مو: علت ریزش مو این است که روی فرد فشار و ترس زیادی وجود دارد.ریشه مو در تنگنا قرار میگیرد به طوری که قادر به نفس کشیدن نبوده، می میرد و نتیجه ی ان ریزش مو است.

سرطان: علت سرطان بی شک تنفر فراوان و نبخشیدن خود یا دیگران است. نفرت زیادی که در درازمدت در خود نگه داشته تا سرانجام تن را بخورد.

وقتی بابت اشتباهی در گذاشته نتوانیم خود را ببخشیم یا احساس گناه طولانی مدت داریم یا قادر نیستیم دیگری را ببخشیم، همه ی اینها خود را به شکل سرطان نشان می دهد.

درد مفاصل: نیاز به محبت، توجه و آغوش گرم است.کسانی که کمبودهای عاطفی دارند یا نمی توانند عشق و محبت را در درون خودشان پیدا کنند معمولا دچار درد مفاصل می شوند.

اضافه وزن: نمایانگر نیاز به حمایت است. می خواهیم خود را در برابر آزارها، تحقیرها، انتقادها، مسائل جنسی و هرچیز دیگر که خود برمیگزینیم حمایت کنیم.

 

همه ی این ها نشان می دهد که اگر ما به درون خود توجه بیشتری داشته باشیم و وقت بیشتری صرف پاکسازی درون و متعادل سازی ذهن و انرژی هایمان کنیم، حتی می توانیم بیماری خطرناکی مانند سرطان را نیز درمان کنیم.


برای شناخت بیشتر خود و پاکسازی درون برای ارامش ذهن و جسم تان اینجا کلیک کنید


 

 

از   2   رای
7.5

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.