چطور میتونم عشق بیشتری در رابطم جذب کنم؟
    
تعداد بازدید: 405
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/6/16

وقتی صحبت از عشق،رابطه،عاشق شدن و عشق دوباره می شود،درواقع درباره ی یک قدرت کلی،یک قدرت جهانی صحبت می کنیم؛درباره قانون جذب و قانون ارتعاش!

اگر می خواهید در رابطه تان عشق جاری شود باید عشق را زندگی کنید، با تک تک سلول های وجودتان،عشق درون خود را احساس کنید. با قدرت عشق می توانید آنچه را در رابطه ی خود می خواهید، خلق کنید.

چیزی که باید بدانید و بسیار مهم می باشد این است که ما همیشه در حال خلق کردن هستیم، همه ی ما خالق هستیم و در فرایند خلق با کائنات همکاری میکنیم، پس همواره در حال آفرینش هستیم. حال دقت کنید هم اکنون در حال خلق درد،رنج،شک و تردید، نگرانی و تنهایی هستید یا در حال خلق عشق، لذت و شادی؟

" چیزی که در همین لحظه هستید(ارتعاشی که دارید) چیزیست که دز زندگی تان جذب میکنید".هرچیزی که در زندگیتان خلق شده از ذهن شما آمده است و این موضوع بسیار مهمی است.

پس هر شرایط عاطفی، مفهومی ارتعاشی است که هرچه بیشتر به آن پر و بال بدهید بیشتر رشد میکند.اگر با شادی، عشق،لذت و هیجان به آن پروبال بدهید، رو به مثبت شدن گسترش می یابد و اگر با درد،شک، ترس، تنفر و ناامیدی به آن پروبال بدهید، انرژی را از رابطه ی شما میگیرد و در نتیجه آن فرد از شمادور می شود، یا اگر قصد دارید دوباره او را به رابطه بازگردانید، دیوار بزرگی میانتان احساس میکنید.

نکته مهمی که باید بدانید این است که" نباید برای به دست آوردن لذت،عشق و خوشبختی،عاشق کسی شوید و به دنبال رابطه باشید، بلکه باید در همین لحظه انتخاب کنید که وجودتان سرشار از عشق باشد و عشق را در وجودتان بیابید تا عشق را جذب کنید." پس اگر میخواهید آهنربای جذب عشق باشید، عشق، لذت و شادی را انتخاب کنید.

 

 

اگر از روی ترس، ناامیدی و تنهایی وارد رابطه شوید یا به رابطه ای برگردید، آن رابطه سراسر وابستگی است و تفاوت بزرگی میان عشق و رابطه عاشقانه با وابستگی وجود دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید تا عشق بیشتری جذب کنید این است که با خودتان هماهنگ شوید، منظور از هماهنگی همان هم ارتعاش شدن با خواسته تان است، یعنی با ماموریتتان، با باورها و خواسته هایتان هماهنگ و همسو شوید.اگر گاهی عشق بخواهید و گاهی احساس حسادت و تنفر داشته باشید یعنی در درون شما درگیری وجود دارد و با خواسته ی خود که جذب عشق است هماهنگ نیستید.

پس از آنکه تصمیم گرفتید که با خواسته ی خود هماهنگ شوید باید به مرور این هماهنگی را تقویت کنید و احساس عشق را بیشتر و بیشتر کنید.


 با چالش جذب عشق میتوانید ارتعاش عشق را در خود تقویت کنید و عشق بیشتری در رابطه تان جذب کنید

اینجا کلیک کنید


 برای اینکار می توانید آهنگ های عاشقانه و رمانتیک گوش دهید، از دیدن تصاویر عاشقانه لذت ببرید، عبارات تاکیدی متناسب با هدفتان تکرار کنید، از هر فرصتی برای عشق ورزی استفاده کنید و به خود و دیگران عشق بورزید و مهربانی کنید،هرکاری که برای تقسیم عشق با دیگران انجام دهید باعث می شود عشق بیشتری دریافت کنید.

اکثر افراد مدام در این فکر هستند که چقدر دلشان برای طرف مقابل تنگ شده است، چقدر او را دوست دارند و می خواهند در زندگیشان باشد، اما به شما پیشنهاد میکنم به این فکر کنید و تجسم کنید که پارتنرتان چقدرشما را دوست دارد و چقدر دلتنگ شماست و چقدر زندگیش با حضور شما بهتر و زیباتر شده است، تجسم کنید که او روز به روز به شما نزدیک تر میشود و عشق بیشتری به شما میدهد و در کنار شما احساس خوشبختی میکند.

 

 

می توانید یک نماد عشق مانند یک انگشتر یا یک گردنبند یا هر شئ دیگری انتخاب کنید و هر شب به مدت ۵ دقیقه آن را در دست بگیرید و تجسم کنید که با پارتنرتان رابطه ی عاشقانه و عالی دارید و یا عبارت تاکیدی"عشق هر لحظه در رابطه ام جاری می شود" را تکرار کنید و یا هر خواسته ی دیگری که دارید را تجسم کنید. اینکار را حداقل به مدت ۷ روز انجام دهید و سپس رها کنید. ناخوداگاه شما با هربار نگاه کردن به آن نماد، آن تجسم را به شما یاداوری میکند و احساس و ارتعاش عشق را در شما تقویت میکند.

اگر این هماهنگ شدن با هدفتان برای شما سخت است و توجه شما بر احساسات منفی و ناخواسته ها می باشد حتما پاکسازی کردن را شروع کنید و موانع تان را برای هماهنگ شدن و رسیدن به خواسته تان پاکسازی و برطرف کنید.( برای پاکسازی اینجا کلیک کنید)

و در آخر مهمترین نکته این است که رها باشید و اجازه دهید انرژی و ارتعاشی که فرستادید به صورت اتوماتیک کارش را انجام دهد. مطمئن باشید روز به روز عشق بیشتری دریافت خواهید کرد.

 

از   2   رای
4.5

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.