چیکار کنم عشقم به زندگیم برگرده؟
    
تعداد بازدید: 548
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/6/7

ساختن رابطه ای که یک بار به دلایل مختلف خراب شده است،به زمان،تلاش،و از همه مهمتر دانش و آگاهی نیاز دارد.این دانش و آگاهی با تجربه ی شخصی،نصیحت دوست و فامیل به دست نمی آید و نیاز به آموزش دارد.

اگر بعد از جدایی و تمام شدن رابطه تان تصمیم دارید دوباره عشقتان را برگردانید حتما این مقاله را بخوانید.

اگر بعد از جدایی و تمام شدن رابطه تان تصمیم دارید دوباره عشق خود را به رابطه برگردانید،در قدم اول لازم است آرامش خود را حفظ کنید و برای مدتی از او فاصله بگیرید،هرچند این کار ممکن است سخت باشد اما فارغ از دلیل جدایی، وابستگی بیش از حد،ناامیدی و محتاج یار بودن باعث می شود از شما دورتر شود و اگر بخواهید با تماس ها و درخواست های مکرر به او اصرار کنید ممکن است احساس ناامنی کند و بیش از پیش از شما فاصله بگیرد.

بنابراین قبل از هرچیزی لازم است آرامش خود را حفظ کنید و به خود و طرف مقابلتان فرصت دهید.

از نقطه امن تان بیرون بیاید و برای رشد کردن آماده شوید.حس استقلال خود را بازبیابید و خودتان را تغییر دهید، دوباره همان انسان منحصر به فردی شوید که روزی قلب دیگری را به تپش انداخته بود.و در این مدت شرایط تان را بررسی کنید که برای برگشتن به رابطه باید روی چه مسائلی کار کنید. چه چیزهایی باعث شده است رابطه شما سرد شود؟ چه مسائلی باعث شده است عشقتان از شما فاصله بگیرد و جدا شود؟ 

به جای آنکه در بیرون از خود به دنبال جواب سوال هایتان باشید، به درون خود نگاه کنید. می دانید که ذهن خوداگاه تنها ۱۰ درصد از ذهن شما را تشکیل داده است و ۹۰ درصد آن، ذهن ناخوداگاه شماست. بنابراین زمانی که در ناخوداگاه، ناراحتی ها، دردها، ترس ها، تردیدها و باورهای محدودکننده وجود داشته باشد، در اهداف و رویاهای ذهن خوداگاه شما تداخل ایجاد می کنند.

 برای آنکه بتوانید عشق خود را جذب کنید باید پاکسازی کردن را شروع کنید. شکست های عاطفی، وقایع تلخ گذشته، باورهای محدود کننده، شک و تردیدها، ترس و اضطراب ها را پاکسازی و رها کنید.


اگه میخوای پاکسازی کنی و عشقت برگرده

✔اینجا کلیک کن✔  


 اگر مدت زمانی را به پاکسازی اختصاص دهید، خودتان را بیشتر بشناسید، اهداف خود را بشناسید و در راه رسیدن به اهدافتان قدم بردارید، یاد بگیرید به خودتان عشق بورزید و عزت نفستان را افزایش دهید، پس از مدتی احساس شما نسبت به خودتان تغییر خواهد کرد.نسبت به ظاهر و اندام خود احساس خوبی خواهید داشت، تفکرتان مثبت می شود و در همه چیز عشق را احساس میکنید، در چنین زمانی که کاملا به احساس عدم وابستگی رسیده اید، به مرور شاهد معجزات زندگی خود خواهید بود. دوستان و همکاران خوب، فرصت های عالی و از همه مهمتر "عشق زندگیتان" به سمت شما می آیند و فوق العاده ترین حس زندگیتان را تجربه خواهید کرد.

 

 

در این زمان است که متوجه می شوید نیازی نیست برای جذب عشقتان تلاش خاصی بکنید، نیازی نیست بجنگید و یا به او بچسبید،" تنها کافیست خود واقعی و بهترین نسخه ی خودتان باشید و انرژی تان را صرف خودتان بکنید."

مطمئن باشید زمانی که پاکسازی کنید و به مرحله ی "رهایی" برسید از آنچه در زندگی خود می بینید شگفت زده خواهید شد.


در این جهان، جریان ثابت و همیشگی سعادت و کامیابی وجود دارد؛تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به وسیله "رهایی" اجازه ی ورود موهبت دلخواهتان را به زندگی خود بدهید.


 

 

 

از   2   رای
7

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.