تله پاتی چیست و چگونه تله پاتی قویتری داشته باشیم؟
    
تعداد بازدید: 580
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/3/29

شاید شما هم دوست داشته باشید با پارتنر خود ارتباط تله پاتی داشته باشید تا در زمان هایی که در کنار شما نیست اورا احساس کنید،یا احساس خود را به او منتقل کنید و یا بطور غیرمستقیم از او بخواهید کارهایی برای شما انجام دهد،اما چگونه میتوان اینکار را انجام داد؟

تله پاتی کلمه ای است که ممکن است بارها آن را شنیده باشید اما تا چه حد از آن می دانید؟آیا تاکنون تله پاتی انجام داده اید؟

تله پاتی چیست؟

ما در طول روز به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه برای افراد مختلف پیام هایی ارسال میکنیم و ارتعاشات و انرژی مان را به آنها انتقال میدهیم.این ارسال پیام ممکن است بصورت ارسال متن یا یک تماس تلفنی و یا بصورت حضوری باشد و یا اینکه با ارتباط فیزیکی و به طور کلی استفاده از حواس پنج گانه نباشد و از طریق فکر کردن به طرف مقابل پیام خود را به او ارسال کنیم.

اگر این ارسال پیام ذهنی آگاهانه و با تمرکز انجام شود به آن تله پاتی می گوییم.

 

 

به طور کلی به ارتباط ذهنی افکار،احساسات و ایده ها بین دو فرد، بدون استفاده از راه های ارتباطی معمول،تله پاتی گفته می شود.

ویژگی های یک تله پاتی چیست؟

-مهم ترین عامل در تله پاتی این است که ایمان داشته باشید گیرنده،پیام شما را دریافت میکند.ایمان به اینکه تله پاتی کار میکند،اولین قدم برای انجام صحیح آن است.

-در تله پاتی می توانیم افکار،احساسات،باورها ودستورات مثبت و یا منفی و مخرب را به طرف مقابل ارسال کنید، پس نیاز است به افکار و درخواست های خود، آگاه باشید و بدانید در حال ارسال چه پیامی هستید، پیام های مثبت خود را تقویت کرده و مانع از ارسال پیام های منفی شوید.

-هرچقدر پیام ارسالی شما دقیق تر باشد، اثرگذاری آن بیشتر خواهد بود.

-در تله پاتی از طرف مقابل خود سواستفاده نکنید؛یعنی از او درخواست های نادرست و اشتباه نداشته باشید.

-برای انجام تله پاتی و بهتر کردن ارتباط تان  نیاز به کسب مهارت دارید. با انجام تله پاتی بصورت مستمر و رفتن به حالت آلفا،قوی کردن احساسات خود و پاکسازی موانع ذهنی می توانید ارتباط خود را در تله پاتی قوی تر کنید.

-در تله پاتی تمرکز،احساس و تصویرسازی بسیار مهم است.هرچقدر ذهن شما روشن تر وشفاف تر باشد بهتر می توانید احساس و افکارتان را به طرف مقابل انتقال دهید.

-اثرگذاری یک تله پاتی به مهارت و قدرت شما در انجام آن، شرایط روحی شما و طرف مقابل و همچنین نوع ارتباط شما بستگی دارد.

 

 

زمانی که شما پیامی به طرف مقابل ارسال میکنید، احساسات مخفی ذهن شما نیز به طرف مقابل میرسد. اگر احساسات شما مثبت نباشد پیام شما بی اثر خواهد بود، احساساتی مانند ترس،وحشت، احساس اینکه دوست داشتنی نیستید یا اینکه باور ندارید طرف مقابل شما را دوست دارد مانع از اثرگذاری تله پاتی شما می شود. پس احساس و ارتعاش خود را مثبت کنید.

-همچنین برای ارسال عشق خود،باید اول خودتان را دوست داشته باشید،زیرا نمی توانید چیزی را انتقال دهید که ندارید.

-تله پاتی خود را با راهنمایی یک گوینده ی ماهر انجام دهید تا شما را به درستی هدایت کند.

-ازگفتن مسائل منفی،گله و شکایت در تله پاتی خودداری کنید و زمانی که افکار شما به این سمت می رود، خیلی سریع فکر خود را عوض کنید.

-تله پاتی را بطور مستمر اما با محدودیت یک روز درمیان انجام دهید تا مهارت کسب کنید.

در طول روز فقط یکبار تله پاتی انجام دهید و بهتر است در هر تله پاتی فقط یک پیام ارسال کنید.

-به نتیجه وابسته نباشید یعنی مدام چک نکنید که طرف مقابل خواسته ی شما رو انجام میدهد یا نه، وقتی پیامی ارسال میکنید مطمئن باشید جواب آن را دریافت میکنید.

 

چگونه تله پاتی قویتری داشته باشیم؟

یکی از راه های انتقال پیام و جذب خواسته ها مخصوصا در روابط عاطفی تله پاتی می باشد،اما بتنهایی کافی نیست، چرا که ممکن است افکار و احساسات منفی شما آنقدر زیاد باشد که آنها را به طرف مقابل انتقال دهید و باعث شود نتیجه عکس بگیرید و ناامید شوید.پس بهتر است برای انجام تله پاتی مهارت کسب کنید.

-اولین راه تقویت تله پاتی این است که برای رفتن به حالت آلفا و بالا بردن ارتعاش خود،در یک فضای تاریک یا نیمه تاریک و آرام تله پاتی انجام دهید.

-در طبیعت یا کنار رودخانه تله پاتی انجام دهید یا کنار خود یک ظرف آب قرار دهید، آب باعث افزایش ارتعاش شما می شود.

-بهترین زمان انجام تله پاتی و ارتباط فکری، ساعات آخر شب یا صبح زود می باشد.

-درمورد تله پاتی خود به هیچ وجه با افراد منفی گرا صحبت نکنید و محتوای تله پاتی خود را به کسی نگویید.

-قبل از شروع تله پاتی،افکار و احساسات منفی خود را بنویسید و اگر با روش های پاکسازی آشنا هستید،حتما آنها را پاکسازی کنید و موانع ذهنی خود را برطرف کنید.

 

با شرکت در دوره ی "جذب فرد و رابطه ی دلخواه" می توانید افکار و احساسات منفی خود را شناسایی و موانع ذهنی خود را برای داشتن یک رابطه ی عاطفی عالی،پاکسازی کنید.

 

-عبارات تاکیدی را بصورت مداوم تکرار کنید.

-تجسم کردن خود را با تکرار و تمرین تقویت کنید. 

-قبل از انجام تله پاتی، چند دقیقع به عکس فرد مورد نظر با دقت نگاه کنید،سپس چشم های خود را ببندید و او را در ذهن خود مجسم کنید. سعی کنید تجسمتان با جزئیات باشد.

-قبل از ارسال پیام حتما پیام خود را بنویسید و آگاهانه آن را بررسی کنید که بدانید می خواهید چه پیامی ارسال کنید( بهتر است پیام شما کوتاه و مثبت باشد)

 

اگر تمایل دارید در انجام تله پاتی مهارت کسب کنید و ارتباط خود را با پارتنرتان قویتر کنید در "چالش جذب عشق" ثبت نام کنید.

 

برای آشنایی بیشتر با چالش و ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

از   8   رای
3.4

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.