چگونه می توانم آهنربای جذب پول و ثروت باشم؟
    
تعداد بازدید: 1238
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/2/1

پول می تواند یکی از عوامل خوشبختی در زندگی هر انسانی باشد.ما به دنیا آمدیم که خوشبخت، ثروتمند،آسوده و شاد باشیم.دنیای ما پر از ثروت و فراوانی ست و ما باید از این همه ثروت و منابع خدادادی استفاده کنیم و به پول و ثروت برسیم!

ثروت اصلی در درون و وجود ماست و دقیقا مثل احساس خوشبختی یک حس درونی و ذهنی می باشد.افرادی هستند که از نظر وضعیت مالی شرایط خوبی ندارند اما درعوض ذهن و فکر ثروتمندی دارند و با تفکرات و خلاقیت خودشان از کمترین منابع بیشترین استفاده را دارند و به پول و ثروت رسیده اند و خود را جزو قشر ثروتمند جامعه معرفی کرده اند.

 

رابطه ی پول و باورهای ما:

شاید بگویید پول داشتن چه ربطی به باورهای وجودی ما دارد،اما این را بدانید که باورهای ما بر تمام بخش های زندگی ما تاثیرگذار هستند و کسب پول هم جزیی از زندگی ماست.پس باور مثبت یا باور مخرب نقش بسزایی در داشتن یا نداشتن پول در زندگی ما ایفا میکند. اگر ما با کسب پول و درامد مشکل داریم بدلیل اشتباه ذهن ماست که در خانواده و جامعه به این صورت آموزش دیده ایم و باورهای مخرب و اشتباه ما در مورد پول باعث شده آنرا از زندگی خود دور کنیم.

تا زمانی که باور نکنیم زندگی ما بازتابی از باورهای درونی ماست،هیچ تغییری در زندگی ما رخ نخواهد داد.برای جذب ثروت نیز لازم است ابتدا باورهای اشتباه خود بشناسیم و آنها را تغییر دهیم.

اگر می خواهید در زندگی موفق باشید و در شادی و آرامش و ثروت زندگی کنید باید بپذیرید و باور کنید که راهی جز اصلاح کردن باورهای اشتباه در زندگی مان نداریم.

اگر امروز پول کافی ندارید، به این دلیل است که باور ندارید می توانید پول کافی داشته باشید.

 

 

آنتونی رابینز می گوید:"انسان ماشین اثبات باورهایش است."

 یعنی انسان به طور ناخودآگاه جوری زندگی میکند که زندگی اش اثباتی برای باورهای درونی اش باشد.

ما از بچگی هیچ دیدگاه و باوری نسبت به پول نداشتیم اما رسانه ها،سریال ها، مشکلات مالی پدر و مادر، مشکلات مالی همسایه و ... باعث شده است که باورهایی مانند پول کم است، پول سخت بدست می آید یا همه فقیر هستند و پولدارها دزد هستند،در ذهن ما نقش ببندند.

اگر شما نیز چنین باورهای محدود کننده و ناامیدکننده دارید می توانید این باورها را تغییر دهید و همانند یک شخص ثروتمند باور و فکر کنید.

پس گام اول برای کسب پول و ثروت این است که باورهای نادرستی که در ذهن ما نهادینه شده اند و اجازه نمیدهند به پول و ثروت دست پیدا کنیم بشناسیم و آنها را تغییر دهیم.

باید بدانیم که این دنیا، دنیای فراوانی است و ما باید بتوانیم روی نقاط مثبت داشتن پول تمرکز کنیم.

پس از آن لازم است که به پول ارزش و بها بدهیم یعنی حس خود را نسبت به پول تغییر بدهیم و نسبت به آن احساس خوب داشته باشیم و قدرش را بدانیم.

 

 

اگر می خواهید احساس خود را نسبت به پول تغییر دهید و پول بیشتری جذب کنید در "چالش ثروتمندی" ما ثبت نام کنید.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

زمانی که در حال تغییر باورهای خود هستید از تماشای تلویزیون مخصوصا سریال ها و اخبار دوری کنید. زیرا علاوه بر آنکه وقت شما رو تلف میکنند، ورودی های ذهن شما منفی خواهد شد و تلاش های شما برای تغییر باورهایتان بی اثر می شود.سریال ها و اخبار قاتل باورهای مثبت شما هستند، زیرا اکثر خبرها منفی هستند و همیشه برای جذب مخاطب از رکود اقتصادی، فقر و خبرهای منفی صحبت میکنند.اخبار سرمنشا خبرهای منفی و ناامید کننده است پس ضمیر ناخوداگاه خود را با تماشای منفی ها از تلویزیون برنامه ریزی نکنید!

 

 

 

خداوند است که رزق و روزی همه را تعیین میکند

باید باور داشته باشیم که هیچ چیز در این عالم خارج از سلطه ی قدرت بی نهایت خداوند نیست و این خداوند است که رزق و روزی همه را تعیین می کند.اگر می خواهید پول بیشتری داشته باشید و در ارتعاش جذب ثروت قرار بگیرید، باید وقت بیشتری برای ارتباط با خدا اختصاص دهید.

باور داشته باشید که در این جهان، بی نهایت پول و ثروت وجود دارد و هر روز پول های دنیا در حال بیشتر شدن هستند و برای همه به اندازه کافی پول وجود دارد و همه می توانند نهایت استفاده را از آن ببرند. 

 

خود را لایق داشتن ثروت بدانید

اول از همه خود را دوست بدارید و برای خودتان ارزش قائل باشید تا پول به میزان ارزش درونی و لیاقت شما وارد زندگی تان شود.

 

مراقب کلام خود باشید و به گفتگوی درونی خود درباره ی پول توجه کنید

صحبت کردن ارتعاش بسیار قدرتمندی به جهان هستی می فرستد پس از جملاتی مانند: من که پول کافی ندارم فلان چیز را بخرم یا من هیچ وقت پولدار نمیشم استفاده نکنید.

همچنین متوجه باشید که در طول شبانه روز بیشترین گفتگوی درونی شما درباره ی پول، منفی است یا مثبت؟

 

بابت پول هایی که جذب میکنید شکرگزار باشید

همانطور که می دانید شکرگزاری قویترین ارتعاش است چون با شکرگزاری به کائنات اعلام رضایت میکنید پس ارتعاش پول و ثروت بیشتر را به کائنات ارسال میکنید و بیشتر جذب میکنید.

 

این را باور کنید که عوامل خارجی دخیل نیستند

ممکن است فکر کنید که شرایط شما برای ثروتمند شدن مناسب نیست،شرایطی مانند محل زندگی،سن،جنسیت،و ..

اما این را بدانید که تنها عاملی که شما را ثروتمند یا فقیر میکند، باورهای شما نسبت به پول است.تا زمانی که این شرایط را مانع ثروتمند شدن خود بدانید هیچ اقدامی نیز نخواهید کرد.

 

پس از آنکه شروع به تغییر باورهایتان کردید و احساس خود را نسبت به پول تغییر دادید،درمسیر پولدار شدن و ایجاد موقعیت و شرایط مناسب برای کسب و کار و جذب پول قرار میگیرید، ایده های جدید به ذهن شما می رسد، پیشنهادهای کاری جدید، و راه های عالی و جدید برای شغل خود پیدا میکنید و می توانید برای کسب پول و شغل عالی اقدام کنید.اگر نیاز است آموزش ببینید، استعداد خود را پرورش دهید و پیشرفت کنید و روز به روز به ثروت و درامد خود بیفزایید.

 

اگر قصد دارید باورهای نادرست و بازدارنده را بشناسید و آنها را پاکسازی کنید و ثروت فراوان جذب کنید به شما پیشنهاد میکنم حتما دوره  "صد روز تا ثروتمندی" را ثبت نام کنید.

برای آشنایی با این دوره و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

 

 

از   1   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.