نقش شگفت انگیز احساسات در جذب خواسته ها
    
تعداد بازدید: 775
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/12/20

هرانسانی در این دنیا آرزوها و رویاهای زیادی دارد که برآورده شدن این رویاها قطعا حال او را خوب می کند.از آن لحطه ای که یک رویا در سر انسان شکل میگیرد تا لحظه براورده شدن آن، یک مسیر خاصی طی می شود وباید یکسری کارهای خاص برای رسیدن به آن رویا انجام داد.یکی از مهم ترین مراحل رسیدن به خواسته ها احساس خوب است.

همه چیز در زندگی به کیفیت احساسات شما بستگی دارد.

 

زندگی شما و تمام تغییرات آن به احساسات شما و تغییر انها بستگی دارد و دنیا با توجه به احساسی که دارید به شما پاسخ می دهد.پس لازم است که بتوانید احساسات خود را شناخته و مدیریت کنید تا به رویاها و خواسته های خود برسید.

این نکته ی مهم را بدانید که افکار و باورهای شما به تنهایی نمی توانند بر ضمیر ناخودآگاه شما تاثیرگذار باشند مگر آنکه به احساس تبدیل شوند و ازآن طریق اثر خوب یا بدشان را به جا بگذارند.پس افکار و باورهای شما از طریق احساس برضمیر ناخوداگاه شما ثبت شده و شرایط زندگی شما براساس این احساس حک شده، شکل میگیرد.

پس شما می توانید به کمک احساساتتان بر ضمیر ناخودآگاه خود تاثیر گذاشته و خواسته هایتان را تحقق بخشید.

داشتن حس خوب یا فرکانس و ارتعاش بالا درست همان چیزیست که باید بدنبالش باشید.حس خوب شما باعث بالارفتن فرکانس و ارتعاشتان می شود و اتفاقات خوب را به سمت شما می کشاند.

 

 

اما چطور می توانید احساسات خود را مدیریت کنید؟

 

اکثر افراد بر این باورند گه مثبت اندیشی یعنی اینکه احساسات بد و منفی را سرکوب کنند یا نادیده بگیرند؛ در حالی که احساسات منفی هم می توانند مفید باشند اگه یاد بگیرید چگونه از آنها استفاده کنید و مدیریت انها را بدست بگیرید.

احساسات شما همانند یک جهت یاب عمل می کنند و راهنمای عملی شما در رسیدن به اهداف هستند.بدین صورت که افکار و احساسات منفی به شما میگویند که در خلاف جهت رسیدن به هدفتان حرکت می کنید و زمانی که افکار و احساسات شما خوب و مثبت هستند یعنی در جهت رسیدن به هدفتان در حرکت می باشید.

یکی از راه های تغییر احساس منفی این است که حواستان را به سمت چیزهای مثبت ببرید، سعی کنید به گردش یا مکان هایی که حالتان را خوب میکند بروید و به این فکر کنید که مرکز جهان هستی خود شما هستید و خداوند تمام قد به حمایت شما متعهد شده پس به ناخواسته ها توجه نکنید و تمرکز خود را بر مثبت ها بگذارید.

اما راه ساده تر استفاده از قدرت کلامتان ،یعنی تکرار عبارات تاکیدی و تلقین مثبت ها می باشد و خیلی سریع احساس شما را به حس مثبت تبدیل میکنند‌

بطور مثال: وقتی از عشق خود ناراحتید به احساس خود آگاه می شوید و متوجه میشوید که از بی توجهی کردن او دلخورید پس سریع به تکرار عبارت تاکیدی مناسب مانند "عشقم منو خیلی دوست داره و هرلحظه حواسش به منه" یا "عشقم به راحتی عشقش رو به من ابراز میکنه" می پردازید.

ممکن است به دنبال شغل دلخواهتان باشید اما از بدست اوردن آن ناامید شده اید پس زمانی که به این احساس منفی ناامیدی آگاه می شوید متوجه می شوید که تمرکز شما روی پیدا نشدن شغل دلخواهتان می باشد و لازم است گه با تکرار عبارت تاکیدی متناسب تمرکز خود را بر بدست اوردن شغل دلخواهتان قرار داده و حستان را تغییر دهید.

این نکته را بدانید که ممکن نیست زمانی که احساستان منفی است،افکار مثبت داشته باشید.اگر حس شما منفی است حتما در حال فکر کردن به چیزهایی منفی می باشید.

 

اگر بدنبال آن هستید که این افکار و احساسات منفی را بطور کامل از ذهن خود پاکسازی کنید و مدیریت کامل احساساتتات را بدست بگیرید می توانید در دوره اموزشی خلق خواسته ها شرکت کنید تا با فراگیری روش های پاکسازی ،آنها را از ذهن خود پاک کنید.

برای آشنایی با دوره خلق خواسته ها و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

از   2   رای
3.5

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.