به خودت عشق بورز
    
تعداد بازدید: 2611
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/12/1

آیا در حال حاضر به خود عشق می ورزید؟آیا خودتان را دوست دارید؟ آیا تا به حال سعی کرده اید خود خودتان باشید؟

همه ی ما دوست داریم یک زندگی عالی و سرشار از عشق داشته باشیم،دوست داریم سرشار از حس ناب آرامش باشیم.اما چگونه؟

می توانم به شما بگویم سریع ترین و مهم ترین راه برای داشتن یک زندگی عاشقانه و موفق" دوست داشتن خود" است.

 

"عشق"زیباترین و بهترین هدیه ای ست که می توانیم به خودمان بدهیم!

چرا بجای احساساتی مانند خشم،تنفر،ترس و ...،عشق را انتخاب نکنیم؟انتخابی عالی و نورانی که درون خود ماست و قدرت شفابخشی دارد.عشق ما را برای زندگی مشتاق تر، و زندگی ما را زیباتر میکند.

وقتی بیاموزیم خودمان را دوست داشته باشیم و به قدرت بزرگ درونمان اعتماد کنیم موجبات پیشرفت در زندگی برایمان فراهم می شود و از یک انسان قربانی به انسانی پیروز تبدیل می شویم.

زمانی که خودمان را دوست بداریم قطعا آرامش درونی بیشتری داریم وباعث بالارفتن عزت نفس و اعتماد بنفسمان می شود؛دو عنصر مهمی که در زندگی ما نقش اساسی و مهمی دارند.

عشق به خویشتن باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم و از زندگی و داشته هایمان لذت بیشتری ببریم و برای زندگی بهتر تلاش می کنیم چرا که خود را لایق بهترین هامی دانیم. بیشتر از خودمان مراقبت میکنیم و به جسم خود اهمیت بیشتری می دهیم پس جسم سالم تری نیز خواهیم داشت و احساس نشاط در ما زنده می شود.

 

 

در چنین حالتی اجازه نمی دهیم دیگران با انرژی منفی خود،مارا تخریب کنند زیرا با خویشتن دوستی همه احساسات منفی و بد که از گذشته تا کنون با ما بوده اند را رها می کنیم و اینگونه است که انرژی منفی دیگران ما راتحت تاثیر خود قرار نمی دهد و حتی مشکلات و موانع برای ما پیش پا افتاده و قابل حل می شوند.

وقتی به خودمان عشق بورزیم رابطه ی بهتر و زیباتری با دیگران برقرار میکنیم و از نگاه آنها جذاب تر و قابل اعتماد تر هستیم.

اینکه عاشق خودمان باشیم و به خودمان عشق بورزیم به این معنا نیست که خود را بالاتر و والاتر از دیگران بدانیم.درواقع کسی که خودش را دوست دارد و برای خودش ارزش و احترام قائل است،دیگران را نیز دوست دارد و برای آنها احترام و ارزش قائل می شود.

اما اگر ما درون خودمان عشق را تجربه نکنیم چطور می توانیم به دیگران عشق بورزیم؟آیا می شود چیزی را ببخشیم که خود از آن بهره مند نیستیم؟

برای دوست داشتن خود نیازمند آن هستیم که خودمان را، طبیعت وجودمان را بهتر بشناسیم؛از توانایی هایمان آگاه شویم و با دنیای درون خود آشنا شویم.

 

شما به عنوان یک انسان سزاوار آن هستید که یک زندگی عاشقانه و موفق را تجربه کنید، پس اگر دوست دارید بیاموزید چگونه به خودتان عشق بورزید در چالش خویشتن دوستی ما شرکت کنید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید‌.

 

 

 

 

 

از   4   رای
8.02

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.