تجلی خواسته ها
    
تعداد بازدید: 895
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/11/16

تمرکز کردن روی خواسته یا رها کردن و فکرنکردن به آن؛ کدام درست است؟اگر روی خواسته یا هدفمان تمرکز نکنیم،

راه های رسیدن به آن را نیابیم و در جهت رسیدن به آن تلاش و همت نکنیم پس چطور ممکن است به خواسته مان برسیم؟

باور اشتباه اکثر افراد اینست که نباید روری خواسته تمرکز کرد،بنابراین موانع سر راهشان را نمی بینند که برای رفع انها تلاش کنند!

کار درست اینست که درخواستت را به خودت، خدا و یا کائنات بدهی و برای رسیدن به آن تلاش کنی،نیازی نیست راهش را مشخص کنی و روی راه خاصی اصرار کنی،از خدا بخواه راه درست را به تو نشان دهد و برای دریافت آن هوشیار باش؛ چون راه های خدا خردمندانه ترینند و قطعا به بهترین شکل به خواسته ات میرسی! از خدا هدایت طلبی کن و هوشیار و فرصت طلب باش و راه هایی که به تو نشان داده می شود را ببین!

اگر بیخیال خواسته ات شوی و از تلاش برای رسیدن به آن دست برداری به این معناست که ارتعاش رسیدن ب آن را قطع نموده ای، وابسته نبودن به خواسته به معنای بیخیال شدن آن نیست.وابستگی،افکار و احساسات منفی موانع رسیدن ما به خواسته مان می باشند.

احساساتی همانند ترس از دست دادن عشقت مانع از این می شود که به عشقت نزدیکتر شوی چون ترس خیلی قویتر از احساس صمیمیت است و یا ترس از بی پولی مانع پولدارشدن است چون تمرکز شما روی نداشتن پول است!

شما برای رسیدن به خواسته همانند یک فرستنده عمل می کنید و از خود امواجی به سوی خواسته تان می فرستید که این امواج به سمت هدف حرکت کرده مسیر خود را یافته و خواسته تان را فراهم میسازند. در این بین امواج مثبتی همچون امید و اطمینان  و امواج منفی ای همچون ترس و نگرانی وجود دارند که ارتعاشات شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

 

ایمان به رسیدن به هدف ارتعاش مثبتی است که شمارا به هدف نزدیکتر کرده و ترس و نگرانی ارتعاشات شمارا ضعیف می کند و باعث دوری شما از هدف می گردد.رها کردن یعنی بتوانید این افکار و ارتعاشات منفی را رها کنید اما این کار مخصوصا برای اهداف بزرگ و مهم کمی سخت می باشد.

سخت ترین بخش کار وابسته نبودن به نتیجه ی خواسته می باشد، چگونه با وجود این همه تلاش در جهت رسیدن به خواسته به نتیجه ی آن فکر نکرد و وابسته نباشیم؟!

ما در دوره های آموزشی و چالش هایمان به اموزش این موارد می پردازیم.

اما چه کارهایی نیاز است که انجام دهید؟

مقاله ها و متن های زیادی خوانده ام که تنها نوشته اند خواسته های خود را رها کنید و به خدا بسپارید.خدا آن را برای شما فراهم می کند. اما همان کسانی که به اصطلاح خواسته خود را رها کرده اند و برای رسیدن به آن تلاشی نکردند و به کار خود ایمانی ندارند،نه تنها به خواسته ی خود نرسیده بلکه از خدا نیز بیزار شده اند.

گفتن اینکه خواسته ی من این است خدایا آن را برایم فراهم کن راحت است اما اگر ایمان نداشته باشید و برای تقویت ایمانتان تلاشی نکنید بی فایده است.بدون تلاش کردن چه تلاش ذهتی و چه تلاش جسمی، تقریبا سپردن آن به خدا کاری بی معناست مگر آنکه ایمان بسیار قوی داشته باشید.

اینکه شما از خدا درخواست پول و ثروت داشته باشید اما راه آن را ندانید و تلاشی نکنید راه درست رسیدن به خواسته نیست. درواقع شما مسیر را از اخر به اول رفته اید!

روش درست اینست که ابتدا درخواست دهید،تلاش کنید،پاکسازی کنید،افکارتان را مثبت کنید، ایمان داشته باشید و در نهایت نتیجه ی ان را به خدا و کائنات بسپاریدو رها کنید تا خواسته ی شما متجلی شود!

 

 

تحقق یافتن خواسته ها نیاز به زمان دارد!

به کائنات فرصت دهید تا پس از آنکه درخواست خود را داده اید و برای رسیدن به آن تلاش کرده و افکارتان را تغییر داده اید، خواسته ی شما را مهیا و متجلی سازند. معنای رها کردن این است!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.